U nás jako doma

Čeká na Vás útulné prostředí, které je kombinací valašské tradice a stylové moderny.

Apartmány

Vybrat si můžete ze dvou typů samostatných apartmánů. Krajní apartmány jsou pro 9 osob, prostřední je včetně půdního prostoru až pro 15 osob. Lze pronajmout i celý objekt pro celkem 33 osob. Každý apartmán má vlastní vstup a je kompletně vybaven. V kuchyňce naleznete lednici, troubu, elektrický sporák, myčku na nádobí, mikrovlnnou troubu, varnou konvici, veškeré nádobí i společné posezení u krbu nebo televize se satelitem. Wifi připojení a vlastní sociální zářízení je samozřejmostí. Apartmány mohou ale nemusí být průchozí, záleží pouze na Vás. Každý z nich má samostatný vstup.

Pokoje

Pokoje se nachází v druhém patře nad apartmány a jsou pro 2 - 5 osob. Některé z pokojů jsou přístupné po půdním schodišti. Naleznete zde postele na míru a skromné ale útulné prostředí ve valašském stylu.


    Venkovní vyžití pro děti i dospělé

Nudit se u nás rozhodně nebudete vy ani vaše ratolesti. V případě, že se vám omrzí procházky po okolí nebo vám po nich vyhládne ale zároveň nechcete přijít o výhled na hory, můžete využít venkovního ohniště nebo grilu s posezením a děti nechat vydovádět na skluzavce, houpačkách nebo kolotoči a stále je budete mít pod dohledem. 

Rezervační formulář