Ceník

Tož idem sa podívat na kolik Vás ta paráda výde

Delší pobyt

dohodou

Cena za obsazené lůžko je 600 kč/noc.

 


Minimální délka pobytu jsou 2 noci.

Po skončení pobytu k ceně bude ještě připočtena spotřeba elektrické energie. Každý apartmán má svůj vlastní elektroměr.

Použití tuhých paliv (ošatky se dřevem na topení v krbu) - 300Kč/otýpka.

Pronájem společenské místnosti 1 000Kč(38€)/den. 

Použití tuhých paliv a pronájem společenské místnosti jsou volitelné.

Při plném obsazení apartmánu je společenská místnost k dispozici zdarma.

Vratná kauce na začátku pobytu 5 000 Kč/192€.

Záloha za pobyt činí 50% z celkové ceny.


Podmínky pro ubytování

Vznik smluvního vztahu mezi zájemcem o ubytování (dále jen Zákazník) a ubytovatelem je uskutečněn na základě mailové/rezervační objednávky ubytování a služeb a následném zaplacení zálohy.

e-mailem:

apartmanpodjavornikem@seznam.cz

Na základě obdržené objednávky ubytovatel předběžně rezervuje požadované ubytování po dobu maximálně 7 dnů (pokud se ubytovatel a Zákazník nedohodnou jinak).

Během této doby je Zákazník povinen uhradit ubytovatelem stanovenou zálohu (zpravidla ve výši 50% z ceny požadovaného ubytování). Zálohu je nutné uhradit hotově nebo bankovním převodem na účet ubytovatele. Číslo účtu a parametry převodu budou sděleny Zákazníkovi při předběžném potvrzení objednávky.

Uhrazením zálohy Zákazník potvrzuje že se seznámil s Podmínkami pro ubytování, celkovou cenou, platebními a stornovacími podmínkami. Pokud Zákazník zálohu neuhradí, je po 7 dnech předběžná rezervace bez náhrady zrušena.

Doplatek za ubytování a další případné služby je splatný v hotovosti po příjezdu k rukám ubytovatele. Po předchozí dohodě mezi ubytovatelem a Zákazníkem je možné doplatek uhradit bezhotovostně před začátkem pobytu. V případě předčasného ukončení či přerušení pobytu bez zavinění na straně ubytovatele nevzniká ubytovateli povinnost vrátit zaplacenou cenu pobytu, ani její poměrnou část.

Storno podmínky:

- Storno poplatek představuje náhradu škody způsobenou ubytovateli

- Při zrušení rezervace pobytu ze strany Zákazníka v době delší než 30 dnů před začátkem objednaného pobytu se ubytovatel zavazuje neúčtovat storno poplatky a neprodleně vrátí Zákazníkovi zaplacenou zálohu

- Při zrušení rezervace pobytu ze strany Zákazníka v době kratší než 31 dnů před začátkem objednaného pobytu bude jako storno poplatek účtována celková výše zálohy zaplacené Zákazníkem - záloha propadá ve prospěch ubytovatele.

Pobyt v apartmánu, příjezd, odjezd :

Příjezd a ubytování hosta první den pobytu je standardně v době mezi 16:00-18:00 hod, pokud se Zákazník s ubytovatelem nedohodli jinak.

Pobyt v apartmánu upravuje Ubytovací řád, který je vyvěšen v prostorách apartmánu. Ubytovacím řádem jsou povinni se řídit a dodržovat pokyny v něm uvedené všichni ubytovaní hosté.

Poslední den pobytu je Zákazník povinen uvolnit a opustit pokoj a prostory apartmánu nejpozději do 10:00 hodin, pokud se Zákazník s ubytovatelem nedohodli jinak.